
MC Bauchemie Sp. z o. o. Oddział BOTAMENT® SYSTEMBAUSTOFFE Członek Izby od 17.11.2009 Członek Zarządu – Alina Stelmach – Dyrektor Kierownik Oddziału BOTAMENT® SYSTEMBAUSTOFFE w Polsce – Ryszard Rasiukiewicz ul. Prądzyńskiego 20, 63-000 Środa Wlkp., tel. 61 286 45 20,-33, fax 61 286 45 14 info@botament.pl www.botament.pl
BOTAMENT® SYSTEMBAUSTOFFE – jest producentem chemii budowlanej, należącym do koncernu MC Bauchemie z siedzibą w Bottrop. Od 1993 roku siedziba BOTAMENT® mieści się w Środzie Wlkp., gdzie oprócz zaplecza produkcyjnego, znajduje się również biuro handlowe, techniczne oraz laboratorium. Bogata oferta chemii budowlanej kierowana jest przede wszystkim do profesjonalistów, zajmujących się wykonywaniem hydroizolacji budowli, klejeniem płytek, wykonywaniem posadzek przemysłowych.
 Siedziba firmy
Dystrybucja produktów BOTAMENT odbywa się wyłącznie poprzez autoryzowane hurtownie budowlane, które specjalizują się w naszych technologiach. Firma w swoim programie produkcyjnym oprócz „zwykłych” posiada szereg specjalistycznych produktów, których zastosowanie wymaga stałego doradztwa technicznego. Doradcy techniczni z sukcesem współpracują z firmami wykonawczymi na budowach, architektami i projektantami. Od początku działalności priorytetem jest jakość oferowanych produktów. Firma od wielu lat pracuje zgodnie z systemem jakości ISO 9001.


Systemy produktów
 BOTAZIT® - izolacje bitumiczne budowli
 BOTACT® - systemowe układanie płytek
 BOTACEM® - obróbka betonu, masy szpachlowe
 BOTON® - produkty chemoodporne
Wybrane realizacje

 Hotel Gołębiewski, Wisła – modernizacja tarasów, basen otwarty na dachu

 CH Silesia City Center – Katowice
 Kryta pływalnia w Strzyżowie
 Kryta pływalnia w Łańcucie
 Centrum sztuki współczesnej – Toruń
 Fabryka telewizorów LCD Sumika – Toruń
 Basen miejski – Września
 Kancelaria Premiera Rzeczpospolitej
Fot. archiwum MC Bauchemie
|